2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt- och saneringshall Rissne tunnelbanedepå DE2 - husentreprenad inklusive grundläggning, betongplatta och installationer
Beskrivning: Husbyggnad installationer, grundläggning samt tvättutrustning med tillhörande reningsverk.
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: TN 2025–0685
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000