See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar, reservdelar och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar standardcyklar och elcyklar till Västerås stads verksamheter. Cyklarna kommer att användas i tjänsteutövning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Cyklar och reservdelar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94929:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34430000 Cyklar, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34432100 Cykeldäck, 18444112 Cykelhjälmar