Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning
Leveransplats
Ort: Öckerö
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde