561020-2023 - ÄndringSverige-Norrköping: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsstädning Ljura & Rambodal Unr 12/2023
Referensnummer: 23/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsstädning med tillhörande arbetsuppgifter