561037-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Köksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matvagnar med tillbehör
Referensnummer: UC-2018-347
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av matvagnar med tillhörande brickor och dockningsstationer till Universitetssjukhuset i Linköping.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden är att Regionen behöver en helhetslösning vad gäller Matvagnar med tillbehör. Regionen anser inte att en uppdelning i separata anbudsområden är lämplig.