Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Leveransplats
Del av land (NUTS): Gotlands län (SE214)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 20 000 000,00 SEK