See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Strängnäs kommun, Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB bjuder in er att lämna anbud avseende ramavtal gällande tillhandahållande av upphandlingskonsulter.
Intern identifierare: KS/2024:555
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000