561068-2018 - ÄndringSverige-Sundsvall: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transportfordon
Referensnummer: UH-2018-542
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvall Kommun avser upphandla ett ramavtal gällande transportbilar för att tillgodose Sundsvall Kommuns behov.