561160-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferensanläggningar 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensanläggningar 2026
BeskrivningUpphandling av konferensanläggningar
Intern identifierare26RS402
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsinbjudan
BeskrivningKonferens och mötestjänster
Intern identifierare1909062-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsformulär
BeskrivningKonferensanläggningar
Intern identifierare1909083-1