2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kolvbromsar
Beskrivning: Upphandling av reservdelar och service av kolvbromsar med tryckluftskolv.
Intern identifierare: KOM-417929
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kolvbromsar