2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny- och ombyggnation av häktet i Umeå
Beskrivning: Entreprenad, ny-och ombyggnation av häktet i Umeå.
Intern identifierare: 2024-15374
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav - mervärdesmodellen