561384-2020 - ResultatSverige-Ekerö: Monteringshus
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem Hyresmoduler
Referensnummer: KSUH20/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211000 Monteringshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem avseende hyresmoduler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44211000 Monteringshus, 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen