561446-2018 - ResultatSverige-Falun: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av framtagning av naturvägledning i form av tryckoriginal med information om skyddad natur
Referensnummer: 512-7461-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av framtagning av naturvägledning i form av tryckoriginal med information om skyddad natur.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79810000 Tryckning, 79822500 Grafisk formgivning, 79823000 Tryckning och leverans, 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar, 92312213 Teknisk textproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen