Huvudsaklig verksamhet Fritidsverksamhet, kultur och religion
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förmedlingstjänst för externa utbildningar
Referensnummer: 21/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören ska tillhandahålla en förmedlingstjänst via anpassad sökportal på webben med utgångspunkt från Beställarens intranät. Applikationen ska vara grafiskt anpassad enligt Beställarens krav och önskemål om innehåll och utseende.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen