561494-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersöknings- och säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningUpphandling avser ramavtal för bevakningstjänster. Avtalstiden från och med 20260901 till och med 20290831 med möjlighet till förlängning med 2+2 år.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116568:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster