561530-2020 - ResultatSverige-STRÄNGNÄS: Förvaringsskåp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala medicinskåp
Referensnummer: SN/2020:557-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421720 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende ramavtal för digitala medicinskåp.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen