561677-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskinverktyg för metallfräsning – CNC-fräs, 5-axlig, för metallbearbetning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCNC-fräs, 5-axlig, för metallbearbetning
BeskrivningCNC-fräs som möjliggör simultan 5-axlig bearbetning av metalliska material.
Intern identifierareC 2025-0679
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42637300 Maskinverktyg för metallfräsning
Ytterligare klassificering (cpv): 42630000 Verktygsmaskiner för metallbearbetning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000