2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar service och renovering av reglerventiler, avstängningsventiler och säkerhetsventiler.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42131140 Reducer-, regler-, back- eller säkerhetsventiler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116980:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42131142 Reglerventiler, 42131147 Säkerhetsventiler, 42131148 Stängventiler