See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning ytterområden
Beskrivning: Leverans av snöröjning, isrivning och halkbekämpning i ytterområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Snöröjning och halkbekämpning Björnaområdet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98992:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Snöröjning och halkbekämpning Bredbyområdet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98992:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Snöröjning och halkbekämpning Bjästaområdet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98992:Lot:3