561929-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner – VS-arbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVS-arbeten
BeskrivningAvtalet omfattar VS-arbete av främst underhållskaraktär.
Intern identifierare25/29
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000