See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fristående CGM och Pennsystem med CGM
Beskrivning: Fristående isCGM och rtCGM samt pennsystem med CGM
Intern identifierare: 24RS987
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Administrativa föreskrifter samt kvalificering av anbudsgivare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Beskrivning: Krav som avser samtliga anbudsdelar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fristående isCGM
Beskrivning: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Fristående rtCGM
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pennsystem med CGM
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsmall
Beskrivning: Kommersiella villkor