See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Socionomer
Beskrivning: Ni inbjuds härmed att lämna anbud i denna upphandling avseende Socionomer.
Föregående meddelande: 298542-2023
Intern identifierare: 2023 ON0051
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del