2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avhjälpande underhåll VS-arbeten
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för VS-arbeten avseende akutåtgärd och avhjälpande underhåll för hela fastighetsbeståndet tillhörande Stockholms stad.
Intern identifierare: FSK 2025/399
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 50720000 Reparation och underhåll av centralvärme, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Område A
Beskrivning: Västerort
Intern identifierare: Område A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område B
Beskrivning: City (fastigheter innanför tullarna)
Intern identifierare: Område B
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område C
Beskrivning: Söderort
Intern identifierare: Område C