562256-2024 - Resultat
Sverige – Diabetesmedel – Insulinpumpar och sensorsystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsulinpumpar och sensorsystem
BeskrivningUpphandling av insulinpumpar och sensorsystem.
Intern identifierareVF2023-00039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33615000 Diabetesmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningInsulinpumpar och sensorsystem
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelProduktgrupp 50. Insulinpump
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelProduktgrupp 51. Sensorsystem
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor