Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uphandling av samtalsstöd
Referensnummer: KLF 2018/1490
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser beställarens behov av behandlande samtalsstöd samt möjlighet att avropa hjälp vid icke behandlande samtal.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80590000 Handledning, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen