562453-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Managementtjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Facility Managementtjänster
Referensnummer: TV-2023-04357
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79420000 Managementtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avses leda till ett ramavtal med en leverantör för konsulttjänster inom Facility Management.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79992000 Receptionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen