562510-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Samordnad upphandling saneringsavtal 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnad upphandling saneringsavtal 2025
BeskrivningVi har det stora nöjet att bjuda in till samordnad upphandling av saneringsavtal för kunder enligt bilaga.
Intern identifierare25/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000