562554-2020 - ÄndringSverige-Uppsala: Revision
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsredovisningsgranskning
Referensnummer: UPPH2020-00329
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Årsredovisningsgranskning och del av grundläggande granskning.