562630-2020 - ResultatSverige-KUNGSBACKA: Handledning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning
Referensnummer: 20/48
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av handledare för enskild handledning och handledning i grupp. Kommunen söker handledare för personal inom samtliga yrkesgrupper för vilka det kan uppstå behov av handledning. Det krävs handledare som kan hantera olika metoder och inriktningar för såväl metod-, process- som ärendehandledning eftersom beställarna har ett differentierat behov av handledning och konsultation.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79633000 Personalutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen