See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fällningskemikalier och Lut
Beskrivning: Upphandling av Fällningskemikalier och Lut till Miljö och Vatten i Örnsköldsvik AB (MIVA).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ALG 0,5-3 (Bulk) eller likvärdig
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105219:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: PAX XL100 (Bulk) eller likvärdig
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105219:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ferrix 3 (Bulk) eller likvärdig
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105219:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: PIX 111 (Bulk) eller likvärdig
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105219:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Lut
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105219:Lot:5