2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fysisk el till Uppsala Vatten
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: UVA-2026-00752
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000