See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Anläggningsarbeten på SÖRABs anläggningar
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende ramavtal för anläggningsarbeten som schakt, asfaltering och ledningsläggning etc. på SÖRABs anläggningar. Avtalstiden är 2 år med möjlighet till 1+1 års förlängning. Anbudsgivaren har möjlighet att före anbudslämnande besöka SÖRABs anläggningar, planerad tid för visning är vecka 12. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierare: UH2025-11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Anläggningsarbeten på SÖRABs anläggningar