2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektorer och Torkskåp inkl. förbrukningsmaterial
Beskrivning: Inköp Sörmland-Västmanland inbjuder härmed att inkomma med anbudsansökan enligt de villkor och förutsättningar som anges i Region Sörmland och Region Västmanlands gemensamma upphandling av Endoskopidiskmaskiner, torkskåp inkl. tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: IN-IN25-0160
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000