562881-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
FMV, Huvudkontor Banérgatan 62, Sofia Münt Eriksson, Stockholm 12642, Sverige. Telefon: +46 732474022. E-post: sofia.munt.eriksson@fmv.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 19.10.2020, 2020/S 203-494770)
Angående:
CPV:50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning, 50000000 Reparation och underhåll
Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning