562968-2021 - ÄndringSverige-Härnösand: Konsulttjänster för upphandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingskonsulter
Referensnummer: 2 STO 2021/751
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
SPSM upphandlar upphandlingskonsulter i form av ett ramavtal för succesiva avrop.