563111-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyråtjänster
BeskrivningUpphandlingen avser Kommunikationsbyråtjänster
Intern identifierareKS 2025/98
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunikationsbyråtjänster