2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Gödastorps omlastningsstation och förbehandlings-anläggning
Beskrivning: Drift och underhåll av omlastningsstation för brännbart hushållsavfall: - Drift och underhåll av förbehandlingsanläggning för utsorterat matavfall. - Fastighetsskötsel (t.ex. städning in o utvändigt, snöröjning och halkbekämpning).
Intern identifierare: IU24-39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000