2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukvårdsmaterial
Beskrivning: Upphandlingen avser förbrukningsprodukter till utbildningar inom sjukvård.
Intern identifierare: ORU 2.3.2-02308/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33198000 Sjukvårdsartiklar av papper, 33700000 Hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav