563223-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Tekniska konsulttjänster, VA och Fjärrvärme.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster, VA och Fjärrvärme.
BeskrivningUpphandlingen ska leda till ramavtal avseende VA- och fjärrvärmekonsulttjänster. Avtal kan komma att tecknas med flera Leverantörer.
Intern identifierare25/32
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000