563403-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Trollhättan: Utbildningstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – koncessioner
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lärartjänst Elektroprogrammen
Referensnummer: HV 2021/658
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lärartjänst till Högskolan Västs utbildningar inom elektroprogrammen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80300000 Högre utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen