See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: NO-behandling 2026
Beskrivning: Avtalet omfattar leverans av komplett NO-behandling. Detta inkluderar exempelvis, men inte begränsat till, distribueringsutrustning, kalibreringsgas för kalibrering, gasflaskor med NO-gas, förbrukningsartiklar, förebyggande underhåll och service, support, utbildning samt logistikhantering inklusive frakt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124619:Lot:1