2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss förstudie Skrivare 2027
Beskrivning: Extern remiss för förstudien Skrivare 2027
Intern identifierare: 23.2-4278-2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare