Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkmöbler och markutrustning
Referensnummer: KSN-2020-01745
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43325000 Park- och lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande leverans av parkutrustning, exempelvis bänkar, bord och papperskorgar, för successiva uttag under avtalstiden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 5
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 5
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43325000 Park- och lekplatsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen