563714-2018 - ResultatSverige-Jönköping: Arkivlådor, brevkorgar, förvaringslådor och liknande föremål
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Aktomslag och hålförstärkare
Referensnummer: 0269-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199500 Arkivlådor, brevkorgar, förvaringslådor och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av aktomslag och hålförstärkare till Sveriges Domstolar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde 1 - "Kraftigare aktomslag för arkivering"
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30199500 Arkivlådor, brevkorgar, förvaringslådor och liknande föremål, 79560000 Arkivering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde 2 - "Tunnare aktomslag för arkivering"
Del nr: 2
Anbudsområde 3 - "Färgade kraftigare aktomslag - Under handläggning"
Del nr: 3
Anbudsområde 4 - "Register av arkivbeständigt papper"
Del nr: 4
Anbudsområde 5 - "Hålförstärkare"
Del nr: 5