563737-2018 - ResultatSverige-Karlstad: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler för offentliga miljöer
Referensnummer: 0221-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Möbler till offentliga rum
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Förskolemiljöer
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skolmiljöer
Del nr: 2
Kontors-, konferens- och loungemiljöer
Del nr: 3
Vård- och omsorgsmiljöer
Del nr: 4
Hemmaliknande miljöer
Del nr: 5
Textiler, belysning och mindre inredning
Del nr: 6