See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för fordonsadministration
Beskrivning: Lysekils kommun, Munkedals kommun, Sotenäs kommun, Strömstads kommun och Tanum kommun upphandlar system för fordonsadministration, ytterligare information framgår av förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117440:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration