56384-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Extrastädning, byggstädning och höghöjdsstädning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtrastädning, byggstädning och höghöjdsstädning
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att tillgodose Oskarshamns kommuns behov av extrastädning, byggstädning och höghöjdsstädning. Leverantören ska lämna anbud på hela upphandlingen. Ramavtal avses tecknas med flera leverantörer i rangordning. Ramavtalet är ett avtal utan volymförpliktelser.
Intern identifierareU-088-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000