2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare för pågående ombyggnad av Södertälje sluss (ED1)
Beskrivning: Behov av resurskonsult för projektledning av ED1 i program SSK. Kontraktstid för slussentreprenad är förlängd.
Intern identifierare: KOM-420278
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Kontraktstid för slussentreprenad är förlängd. Behov av resurskonsult för projektledning av ED1 i program SSK.
Intern identifierare: Projektledare för pågående ombyggnad av Södertälje sluss (ED1)