2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-handels- och fakturahanteringssystem
Beskrivning: Avtalet avser tillhandahållande av ett molnbaserat komplett systemstöd (nedan även kallade tjänsten) för e-handel- och fakturahantering.
Intern identifierare: 2024/2506
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000