Kommunikation Upphandlingsdokumenten finns tillgängliga för obegränsad, fullständig och direkt tillgång kostnadsfritt på: www.kommers.se
Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI laserhastighetsmätare
Referensnummer: A562.534/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35125000 Övervakningssystem
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35121900 Radardetektorer, 35125100 Sensorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför eventuell upphandling av laserhastighetsmätare.
RFI finns att hitta i upphandlingssystemet Kommers. Intresserade leverantörer tar del av RFI i systemet och lämnar sina svar i samma system. Eventuella frågor ställs och besvaras i systemet.